Otwieramy zapisy do udziału w IX Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami. Już dziś wypełnij formularz!

Uruchamiamy link rejestracyjny na tegoroczny Kongres Osób z Niepełnosprawnościami – zgłoszenia będziemy przyjmować wyłącznie za pośrednictwem formularza do 13 listopada 2023 r. do godz. 12.00.

Hasło dziewiątej edycji brzmi „Wspólny głos naszą siłą!”. Tematem, któremu chcemy się przyjrzeć, jest kwestia reprezentacji osób z niepełnosprawnościami, których głos jest mniej słyszalny, a potrzeby mniej widoczne. Pretekstem do rozmów o rzecznictwie i aktywizmie będzie 20-lecie Polskiego Forum Osób z Niepełnosprawnościami.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie poprzez formularz.

O udziale w Kongresie w formie stacjonarnej w Warszawie decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli liczba chętnych przekroczy 250 osób, będziemy przyjmować tylko zgłoszenia online.

Spotykamy się 29 listopada 2023 roku w warszawskim Centrum Kreatywności Targowa oraz poprzez platformę streamingową w formie zdalnej.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy informować o wszystkich szczegółach wydarzenia:

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z rejestracją na Kongres prosimy o kontakt z Pauliną Sobolewską:


Organizator

Logo Polskiego Forum Osób z Niepełnosprawnościami


Patronat honorowy

Logo Rzecznika Praw Obywatelskich

Partnerzy

Logo European Disability Forum
Logo Christian Blind Mission

IX Kongres Osób z Niepełnosprawnościami przygotowany został w ramach projektu „Ukraine war: OPD led disability inclusive response and recovery (Phase 2)” realizowanego przez Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami (PFON) w partnerstwie z European Disability Forum (EDF) w ramach inkluzywnej pomocy humanitarnej ze środków Christian Blind Mission (CBM)

Od lewej loga: Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, Narodowego Instytutu Wolności oraz Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 Nowe FIO

Sfinansowano w ramach projektu „Polskie Forum Osób z Niepełnosprawnościami – organizacja nowoczesna” ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO

Logo Centrum Kreatywności Targowa

Patronat medialny

Logo dziennika Rzeczpospolita
Logo serwisu rp.pl
Logo Radia dla Ciebie
Logo czasopisma Więź
Logo portalu prawo.pl
Logo portalu ngo.pl
Logo portalu Niepelnosprawni.pl
Logo magazynu Integracja
Logo czasopisma Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną pt. Społeczeństwo dla Wszystkich
Logo magazynu informacyjnego osób niepełnosprawnych pt. Nasze Sprawy
Logo magazynu Świat ciszy
Logo portalu Tyfloświat
Logo magazynu Pochodnia. Pod nim logo Polskiego Związku Niewidomych